تعمیرات گوشی شیائومی

تعمیرات گوشی شیائومی
تعمیر گوشی شیائومی
تعمیر گوشی شیائومی

تعمیر گوشی شیائومی را ما به صورت تخصصی و با ضمانت برای شما انجام می‌دهیم. از آن جایی که ما در تعمیرات انواع موبایل تجربه بیش از پانزده سال را داریم، می‌دانیم دغدغه مشتریان را و بهترین راهکار را برای شما تدارک دیده‌ایم. اولین دغدغه مشتریان بعد از خرابی موبایل زمان تعمیر آن است. به همین علت ما در کمترین زمان یعنی کمتر از ۲۴ ساعت تمامی موارد و مشکلات گوشی شما را حل و تعمیر خواهیم کرد.

دومین دغدغه در این زمینه کیفیت قطعات و خدمات است. به همین دلیل ما از قطعات اصلی برای تعمیر گوشی شما استفاده می‌کنیم، و از تکنسین‌های با تجربه که بهترین خدمات را به شما بدهند استفاده خواهیم کرد. بعد از تعمیر نیز برای قطعات مصرفی و خدمات تعمیرات به شما ضمانت و گارانتی خواهیم داد. پس با خیالی راحت مشکل خرابی گوشی خود را به مرکز ما بسپارید و از خدمات عالی ما استفاده کنید.

تعمیرات گوشی شیائومی به دو بخش سخت افزار و نرم افزار تقصیم می‌شود.

خدمات تعمیرات نرم افزاری گوشی شیائومی

خدمات بخش نرم افزاری ما برای فلش و تعویض رام و اپدیت اندروید گوشی ترمیم سریال, شبکه و همچنین برداشتن گوگل اکانت و شیائومی اکانت است. که به صورت تخصصی و دستگاه های بروز دنیا برای شما انجام خواهد شد.

خدمات تعمیرات سخت افزاری گوشی شیائومی

خدمات بخش سخت افزاری ما به دلیل گسترده بودن این بخش در مباحث زیاد در طول این بخش برای شما توضیح داده خواهد شد. با ما همراه باشید تا اطلاعات خوبی در این رابطه به شما بدهیم.

چرا ما تعمیرات گوشی شیائومی شما را انجام دهیم؟

  • از قطعات اصلی استفاده می‌کنیم.
  • قطعات اصلی ما دارای ضمانت است.
  • تعمیرات ما نیز دارای ضمانت می‌باشد.
  • با تجهیزات بروز دنیا تعمیر می‌شود.
  • توسط تکنسین‌های با سابقه تعمیر انجام می‌شود.
  • در سریع‌ترین زمان تعمیر می‌کنیم
  تعمیر گوشی شیائومی پوکو ام 3 - poco m 3
تعمیرات گوشی شیائومی
تعمیرات گوشی شیائومی

تعویض باتری گوشی شیائومی اصلی با شش ماه ضمانت

باتری گوشی یکی از قطعات مصرفی می‌باشد. که بعد حدودا دو سال نیاز به تعویض دارد باتری های تمامی گوشی ها در حال حاضر از جنس لیتیوم یونی ساخته می‌شوند. که از مواد شیمیایی هستند و شما هرچقدر هم به صورت صحیح از آنها استفاده کنید و شارژ و دشارژ شوند. بعد از حدودا دو سال اگر میخواهید عملکرد مطلوبی داشته باشند باید تعویض شود. باتری گوشی شیائومی در مرکز ما از جنس اصلی استفاده و تعویض می‌شود و دارای شش ماه کارانتی بی قید و شرط می‌باشد. در کمترین زمان این کار برای شما در مرکز ما توسط تکنسین ها انجام خواهد شد.

برای تعمیر گوشی خود به مراکز غیر مجاز مراجعه نکنید برای اینکه گوشی شما بعد از تعمیر نیز کارایی خوب مثل قبل را داشته باشد. باید از قطعات اصلی و ابزارآلات بروز دنیا توسط تکنسین های باتجربه بالا استفاده شود. در مرکز ما تمامی این موارد گرد هم آمده اند تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم. پس اگر کیفیت و کارایی گوشی برایتان مهم است در جاهای غیر معتبر گوشی خود را برای تعمیرات ندهید.

تعویض تاچ و ال سی دی موبایل شیائومی در کمتر از ۲۴ ساعت با یک ماه گارانتی

تعویض تاچ و ال سی دی موبایل شیائومی
تعویض تاچ و ال سی دی موبایل شیائومی

تاچ و ال سی دی از قطعات بسیار حساس یک گوشی هوشمند است که ممکن هست حتی با کوچکترین ضربه نیز آسیب ببیند. و کارکرد آن دچار اختلال شود که نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد. که ما با تجهیزات پیشرفته و بروز دنیا و با استفاده از قطعات اصلی این کار را برای شما انجام خواهیم داد و اگر نیاز به تعویض داشته باشد. با استفاده از قطعات اصلی و تضمین اصالت کالا و همچنین ضمانت یک ماهه برای شما این قطعه را تعویض خواهیم کرد.

  تعمیر گوشی شیائومی پوکو ایکس 3 پرو

تعمیر تاچ ال سی دی گوشی شیائومی در خیلی از مواقع به طور کامل صفحه نمایش گوشی شما آسیب نمی‌بیند. در این مواقع با هزینه پایین‌تر نسبت به تعویض کامل ال‌سی‌دی می‌توان آن را تعمیر کرد. حالا سوالی که پیش می‌آید این است در چه صورتی این قطعه قابل تعمیر است؟ زمانی که شیشه روی ال سی دی شکسته است ولی روی صفحه نمایش  شما تاثیری نگزاشته است. تصویر گوشی به طور کامل سالم است ما با تجهیزات مخصوص کار تعویض شیشه روی صفحه نمایش است را برای شما تعویض می‌کنیم.

تعمیر سوکت شارژ گوشی شیائومی اصلی با ضمانت

تعمیر سوکت شارژ گوشی شیائومی
تعمیر سوکت شارژ گوشی شیائومی

تعمیر سوکت شارژ گوشی شیائومی یکی از تعمیراتی است که معمولا گوشی ها برای آن به تعمیرگاه ها مراجعه می‌کنند. به این دلیل که این قطعه مصرفی است و برا اثر مرور زمان و استفاده که هر روز گوشی به شارژر متصل می‌شود. این قطعه دچار مشکل می‌شود که می‌بایست تعویض شود. بعضی از مدل ها سوکت تعویض می‌شود. و در بعضی از مدل ها می‌بایست به دلیل اینکه برد شارژ به کلی دچار آسیب شده است کامل برد شارژ تعویض شود. که حتما اگر بخواهید گوشی شما بعد از این تعمیر به درستی شارژ بگیرد حتما از قطعه اصلی استفاده شود.

که گوشی و باتری آن بر اثر اتصالی به مشکلات دیگر برنخورد. برای این کار حتما شما دارندگان گوشی شیائومی باید به تعمیرگاه مجاز این گوشی برای تعمیرات مراجعه نمایید. تا  گوشی شما پس از تعمیر به درستی کارایی قبلی خود را داشته باشد. ما در مرکز تعمیرات تخصصی گوشی شیائومی از قطعات اصلی و دارای ضمانت و تضمین اصالت کالا این کار را برای شما انجام خواهیم داد.

فروش قطعات گوشی شیائومی

همچنین مرکز ما دارای فروشگاه قطعات این برند نیز می‌باشد. تمامی قطعات ما اصلی و دارای ضمانت نیز است. شما علاوه بر اینکه برای تعمیر گوشی خود می‌توانید به ما مراجعه کنید. می‌توانید نیز فقط قطعات مورد نیاز خود را از ماتهییه نمایید. برای خرید قطعات شما به دو صورت حضوری و غیر حضوری می‌توانید اقدام نمایید.

  آموزش هارد ریست گوشی شیائومی نوت 8

برای خرید حضوری به آدرس ما مراجعه کنید و برای خریدهای غیرحضوری با ما تماس بگیرید. خریدهای حضوری شهر تهران با پیک موتوری و سایر استانها با پست ارسال خواهد شد. در این فروشگاه از تاچ و ال سی دی اصلی، سوکت شارژ، دوربین، درب پشت، فلت و باتری و حتی آی‌سی های مادربرد هم موجود است.

تعمیرات موبایل شیائومی در تهران در کمتر از ۲۴ ساعت

تعمیرات موبایل شیائومی یک کار بسیار تخصصی است که نمایندگی تعمیرات این برند برای شما با تجهیزات روز دنیا انجام می‌دهد. این که گوشی شما در چه مرکزی با چه امکاناتی تعمیر شود خیلی مهم است. در مرکز ما بروزترین دستگاه‌های روز دنیا در حوزه تعمیرات انواع موبایل وجود دارد.

تکنسین‌های با تجربه ما با این تجهیزات گوشی شما را با علم و تجربه بالا ابتدا عیب‌یابی می‌کنند. بعد از بررسی دقیق و عیب‌یابی و مشخص شدن مشکل دستگاه شما با شما تماس گرفته می‌شود و به شما مشکل دقیق گوشی را اعلام می‌کنند. بعد از تایید شما گوشی توسط تکنسین مربوطه با تجهیزات پیشرفته و قطعات اصلی در کمترین زمان تعمیر خواهد شد.

پس از تعمیرات گوشی کامل تست خواهد شد و بعد از تایید نهایی گوشی به شما تحویل داده خواهد شد. اما بعد از تحویل گوشی به شما تمامی خدمات و قطعات ما دارای ضمانت می‌باشد و خود شما نیز گوشی خود را استفاده و تست می‌نمایید و اگر مشکلی وجود داشت ما به صورت کاملا رایگان تعمیر را برای شما انجام می‌دهیم.

عناوین نوشته

خبرخوان وبگرد