نکات مهم برای آرایش پوست سفید

نکات مهم برای آرایش پوست سفید

بیشتر خانم ها پوست سفید و روشن دوست دارند. اگر شما پوست سفید و شادابی دارید از مدل میکاپ های مناسب استفاده کنید تا صورتی جذاب و متفاوت تر داشته باشید. آرایش صورت با پوست سفید قدری سخت است و خانم هایی که دارای پوست سفید و روشن هستند باید در زمان آرایش صورتشان به مواردی توجه کنند تا آرایش صورت آن ها بی عیب تر به نظر بیاید.

آرایش صورت برای رنگ پوست های گوناگون با یکدیگر فرق دارد مثلا خانم ها با رنگ پوست سبزه نباید از مدل آرایش صورت برای پوست روشن و سفید استفاده کنند چون این مدل ها مخصوص اشخاصی با رنگ پوست روشن است. مدل آرایش با پوست سبزه با مدل های آرایش با پوست سفید و روشن فرق دارد.

خانم هایی که پوست سفید دارند باید در زمان آرایش کردن صورت خود از کرم پودری مناسب استفاده کنند. کرم ضد آفتاب ساده و طبیعی برای روشن کردن پوست های سفید انتخاب صحیحی است و شما می توانید پس از استفاده از کرم ضد آفتاب ساده از کرم پودرهای دو درجه تیره برای به وجود آوردن سایه روشن روی پوست خود استفاده کنید که این کار سبب به وجود آمدن کانتورینگ روی پوست صورت شما می شود و سبب می شود تا چهره و رنگ پوستتان طبیعی تر به نظر بیاید.

آرایش پوست سفید ,نحوه آرایش پوست سفید ,آرایش صورت با پوست سفید

نحوه آرایش پوست سفید

آرایش صورت با پوست سفید و چشم قهوه‌ای !

با توجه به اینکه برای آغاز هر آرایش ابتدا به آماده سازی پوست صورت احتیاج می باشد پس با توجه به سفیدی پوست بهتر است پس از استفاده از ضد آفتاب که می تواند برای این نوع پوست، رنگی و یا معمولی باشد ،از کرم پودر یا پنکیک هایی استفاده شود که به رنگ هلویی متوسط بوده تا با ترکیب سفیدی زیر ساخت پوست شما به چهره تان رنگ صورتی ملایمی که زیاد نیز با رنگ اصلی شما در تضاد نباشد را بدهد.

  نکات مهمی که برای آرایش چشم عسلی باید بدانید

اغلب سفیدی زیاد پوست با رنگ چشمان قهوه ای به ویژه قهوه ای روشن قدری چهره را بی روح و سرد نشان می دهد .

آرایش پوست سفید ,نحوه آرایش پوست سفید ,آرایش پوست سفید و چشم قهوه ای

آرایش صورت با پوست سفید

نکات آرایشی برای پوست های سفید

ضد آفتاب مورد نظر را که در مورد پوستهای سفید هم می تواند بی رنگ و نیز رنگی باشد که در صورت رنگی بودن قدری پوست را از سفیدی کامل خارج خواهد ساخت را بر روی پوست زده و با ضربه ی چهار انگشت آن را به طور کامل بر روی چهره بزنید، بنابراین از یک تا دو دقیقه که ضد آفتاب به طور کامل جذب شد.

قدری کرم پودر همرنگ با رنگ سفیدی پوست نه سفید تر از آن بلکه به حالتی که پوست شما را به رنگ هلویی و صورتی زیبایی در آورد و در عین حال فرق زیادی نیز با رنگ گردن نداشته باشد ،استفاده نموده و یک لایه که همه منفذهای پوست را بپوشاند بزنید و باز قدری صبر کرده تا به صورت یکجور بر روی پوست شما بنشیند .آنگاه در صورت تمایل به خارج شدن پوست از براقی و مات شدن می توانید از پنکیک هماهنگ با کرم پودر مصرفی استفاده کرده و صورت را برای آرایش آماده کنید.

آرایش پوست سفید ,نحوه آرایش پوست سفید ,چند نکته آرایش برای پوست های سفید

شیوه آرایش پوست سفید

سفید بودن مثل این است که صورت شما یک صفحه نقاشی خالی است و هر چیزی روی آن بیش از حد به چشم می آید.اهمیت ندارد چشمانتان چه رنگی دارد و باید رنگ سایه را طبق رنگ پوست خود انتخاب کنید.فردی که پوست تیره ای دارد به آسانی می تواند رنگ های تند و روشن را به کار ببرد اما شما باید از رنگ های خنثی مانند قهوه ای روشن و رنگ های بنفش و صورتی استفاده کنید. رنگ های آبی روشن و زرد امکان دارد ظاهر شما را غیر طبیعی نشان دهد.

  محبوب‌ترین مدل‌های رژ لب میان بانوان

سایه ها را هماهنگ با رنگ لباس انتخاب کرده و برای زیر ساخت سایه رنگ روشن بزنید و از بالا به پایین چشم سایه روشن تا تیره استفاده کنید.

آرایش پوست سفید ,نحوه آرایش پوست سفید ,آرایش صورت با پوست سفید

تصاویر آرایش پوست سفید

رژ و رژ گونه اثر بسیاری روی جذابیت آرایش صورت دارد. از رنگ های قرمز و صورتی و قرمز آلبالویی افراد که پوست سفید دارند استفاده کنند و همچنین از رنگهای هلویی و صورتی و برنزی برای رژ گونه استفاده کنید.

رژ گونه را هماهنگ با رژ لب انتخاب کنید رژ لب را از رنگهای پر رنگ و رژ گونه بر عکس ملایم باشد و یا بالعکس. خط چشم مشکی پر رنگ انتخاب جالبی نمی باشد. ولی اگر استفاده می کنید خیلی نازک کشیده شود و لبه های آن محو شود. خط چشم را در پلک بالا و گوشه چشم استفاده کند دور چشم نکشید.ریمل مشکی اشکالی ندارد استفاده کنید از ریمل های رنگی سرمه ای و قهوه ای هم می توانید استفاده کنید

آرایش پوست سفید ,نحوه آرایش پوست سفید ,تصاویر آرایش پوست سفید

شیوه آرایش پوست سفید

آرایش پوست سفید ,نحوه آرایش پوست سفید ,آرایش صورت با پوست سفید

آرایش پوست سفید

عناوین نوشته

خبرخوان وبگرد