معرفی دوره آموزشی تکنسین کاشت مو

معرفی دوره آموزشی تکنسین کاشت مو

دوره آموزشی کاشت مو یکی از کاربردی ترین و پرطرفدارترین دوره های در حال برگزاری در مجتمع سلامت ایرانیان می باشد. مجتمع سلامت ایران آموزش کاشت مو را با قیمت رقابتی در بین دیگر موسسات برگزار می کند. همچنین امکان پرداخت به صورت اقساط برای این دوره وجود دارد.

تشریح علمی دوره آموزش کاشت مو

در دوره آموزش کاشت مو به گونه ای می باشد که از سایر نقاط دیگر سر که معموال پشت سر می باشد مو ها برداشه می شود که این مورد می تواند به صورت فلپ یا تک تک فولیکول های مو باشد که این خود اساس تمایز روش های کاشت مو می باشد.

دین گونه که در مورد برداشت فلپ (نوار باریکی از پوست به همراه مو) که به این مورد FUT و در مورد برداشت فولیکول های تک تک مو که به این مورد هم FIT گفته می شود ئر برخی از بیماران بانک موی پشت سر ضعیف می باشد که می توان از منبع های دیگری مانند ریش و مو های بدن که به این مورد BHT می گویند.

در پروسه کاشت مو یک سری ابزار یا تجهیزات استفاده می شود که باعث سهولت و افزایش کیفیت کاشت مو می شود که یکی از این موارد میکروموتور می باشد که در روش کاشت موی FIT استفاده می شود که باعث جدا شدن تار های موی (فولیکول مو) بیشتری می شود که در به این مورد SUT می گویند.

شما در دوره آموزش کاشت مو با متد های خاص و متفاوت پیوند مو (کاشت مو) آشنا می شود تا در آینده در مسیر تبدیل شدن به یک پزشک موفق قرار بگیرید و به تدریج ف اعتبار زیادی برای خود رقم بزنید یادگیری کاشت مو از افرادی که در تمام کشور شناخته شده هستد و به واسطه تجربه های بسیار موفق داشته اند یک فرصت ایده ال برای شما خواهد بود.

معرفی استاد دوره کاشت مو

دکتر منصوری مدرس کاشت مو در مجتمع سلامت ایرانیان، فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی تهران است و تخصص خود را در فیلد های مختلف زیبایی دنبال کرده و از سال 97 تا کنون در حوزه زیبایی فعالیت می کند و تمرکز خود را بیشتر روی کاشت و احیای مو گذاشته و زیر نظر اساتید مطرح ایران و جهان آموزش دیده است.

دکتر منصوری در سال 98 به عضویت آکادمی پزشکان زیبایی آمریکا در آمد و پس از صدها عمل کاشت مو موفق، تصمیم به آموزش کاشت مو گرفته و در چند سال اخیر از برجسته ترین اساتید کاشت مو در ایران و مجتمع سلامت ایرانیان بوده است.

سر فصل بخش عملی دوره کاشت مو

  • جلسه اول دوره کاشت مو: کاشت مو | تزریق دارو جهت بی حسی موضعی با تمرین (مولاژ).
  • جلسه دوم: جدا کردن تارهای مو | کار با لوپ (مولاژ).
  • جلسه سوم: کار با دستگاه میکروموتور و نحوه خارج کردن فولیکول های مو.
  • جلسه چهارم: کاشت روی سر بیمار.
  آشنایی با زیر برندهای شرکت شیائومی

سرفصل بخش تئوری دوره کاشت مو

  1. انواع مدل های کاشت
  2. عوارض کاشت مو
  3. اقدامات قبل و بعد کاشت مو
  4. ویدئو و عکسهای کاشت
  5. نکات مشاوره
  6. انتخاب مدل کاشت

چه کسانی می توانند مدرک کاشت مو بگیرند؟

برای گرفتن این مدرک لازم است که شما به آناتومی سر و اقدامات پرستاری شناخت کامل داشته باشید، به همین خاطر پزشکان، پرستاران و پیراپزشکان با فرض اینکه به این مباحث تسلط کافی دارند، دوره را بدون پیش نیاز برگزار می کنیم. مجموعه ما برای کسانی که در رشته های غیر مرتبط برای آموزش کاشت مو اقدام می کنند دو جلسه پیش نیاز طراحی کرده که با این موارد آشنا شوند و گذراندن این دو جلسه برای گرفتن مدرک کاشت مو الزامی است.

آموزش کاشت مو به صورت فردی و گروهی

آموزش کاشت مو به صورت فردی و گروهی
آموزش کاشت مو به صورت فردی و گروهی

هر تمرینی که در این دوران آموزش کاشت مو برای شما در نظر گرفته شود. حتما شاید همه موارد این فرایند خواهد بود. در حقیقت به جای آموزش یک بخش خاص، تک تک جزئیات در مورد این کار به شما آموزش داده می شود شما دراین دوران آموزشی هم به صورت گروهی و هم به صورت انفرادی، تمرین های جدی در مورد پیوند مو را پشت سر خواهید گذاشت.

از آن جایی که این دوره ها معموال با استقبال قابل توجهی روبرو می شوند، افراد زیادی در هر دوره حاضر هستند اما مجتمع سلامت ایرانیان این فرصت را برای همه افراد ایجاد خواهد کرد که حتما میزان توانایی ها و سطح آموزش دیدن آن ها به دقت مورد بررسی قرار بگیرید.

آموزش عملی کاشت مو حین عمل(فیلم آموزش کاشت مو)

سر فصل های دوره پیش نیاز:

مشاوره برای کاشت | آناتومی سر | عصب های سر و پوست | انواع بیماری های پوستی. | داروهای مورد نیاز برای عمل | احیای قلبی-ریوی | کنترل علائم حیاتی | رگ گیری | اقدامات پرستاری جهت کاشت. | طراحی و قرینه سازی | مراقبت های بعد از کاشت | نحوه سوچور زدن |

در پایان دوره آزمونی (همانند آزمون متقاضیان با رشته های مرتبط) از دانش آموختگان گرفته می شود.

تفاوت دوره آموزش کاشت مو مجتمع سلامت ایرانیان با سایر دوره ها

دغدغه بیشتر کسانی که به دنبال بهترین دوره کاشت مو هستند این است که آیا دوره ای می خواهیم آن را انتخاب کنیم در بخش عملی موفق است؟ آیا در این دوره تمامی نکات مهم و اصلی را آموزش می دهند؟

مجتمع سلامت ایرانیان در چندین سال گذشته برای دوره کاشت مو همه سعی خود را کرده تا با بهترین متخصص های این حوزه بتواند بهترین و کامل ترین آموزش ها را برای شرکت کنندگان این دوره فراهم کند. بالا بردن کیفیت آموزش کاشت مو به بالارفتن رضایت بیماران و همچنین رونق کار شرکت کنندگان در این دوره کمک می کند به همین دلیل ما تا جایی که امکان دارد هنرجویان با مهارت و کاربلدی را از این دوره فارغ التحصیل می کنیم.

  بررسی Mi Band 8

مزیتی که مجتمع سلامت ایرانیان با آموزشگاه های دیگر دارد در بخش عملی آن است که در جلسات عملی آن شما زیر نظر مربی به انجام کاشت مو و تکنیک هایی که آموخته اید می پردازید و هر چقدر که زمان ببرد مربیان ما زمان می گذارند تا شما اشکالات و فنون این کار را به صورت کامل رفع کنید و حتی بعد از دوره هم از امتیاز پشتیبانی دوره کاشت مو بهره مند هستید.

آموزش اقساطی کاشت مو

این روزها افراد بیشتر به زیبایی موهای خود اهمیت می دهند و از هر قشری از جامعه برای درمان ریزش موهایشان یا طاسی سرشان به سراغ کاشت مو می آیند، به همین دلیل کاشت مو یک شغل پردرآمدی شده و پزشکان، پرستاران یا کسانی که در رشته های دیگر هستند و می خواهند تکنسین کاشت مو شوند به آن رو آورده اند.

مجموعه ما تصمیم گرفته آموزش کاشت مو را بصورت اقساطی در اختیار هنرجویان قرار دهد تا کسانی که توان پرداخت پول دوره به صورت یکجا را ندارند بتوانند از این دوره ها بهره مند شوند.

برای آگاهی از شرایط اقساطی می توانید با مشاورین مجتمع سلامت ایرانیان تماس بگیرید.

انواع روش های کاشت مو

کاشت مو به صورت کلی در در دو روش FIT و FUT صورت می گیرد که روش FIT (Follicular Isolation Technique) که در حال حاضر جدیدترین روش کاشت مو محسوب می شود که با استفاده از منطق پرپشت سر که بانک مو می گویند فولیکول ها برداشته می شود و در مناطق خالی می گذارند.

در روش FUT (Follicular Unit Transplantation) که اولین روش کاشت مو بوده و هنوز هم از این روش برای کاشت مو استفاده می شود و پایه تمامی کاشت مو ها است.در این روش با برداشتن فلپ از پشت سر و پیوند زدن آن به قسمت خالی سر مناطقی که طاسی دارند را پر می کنند. ما در مجتمع سلامت ایرانیان هر دو روش را آموزش می دهیم اما تمرکز ما روی جدیدترین روش یعنی FIT می باشد.

آموزش کاشت مو در تهران

آموزش کاشت مو در تهران

مراکز زیادی در ایرانیان هستند که به آموزش کاشت مو روی آورده اند اما تعداد کمی از این مراکز هستند که کاشت مو را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای آموزش می دهند و امتیاز این دوره ها در تمرکز روی بخش عملی آن ها است که مجموعه ما هم در بخش عملی بسیار قوی عمل کرده است.

  معرفی محصولات رویداد تابستان ۲۰۲۳ شیائومی

مجتمع سلامت ایرانیان که یکی از بهترین ها در حوزه آموزش کاشت مو است در بخش عملی خود قابلیت مشاهده روی دست مدرس که روی بیمار انجام می دهد را در دوره خود در الویت قرار داده و مورد دیگر انجام فرآیند کاشت توسط خود هنرجو روی سر بیمار را خواهید داشت که این ها می تواند با برطرف کردن اشکالات و ضعف های شما در هر قسمت مهارت شما را افزایش دهد.

بهترین و قدیمی‌ترین دوره کاشت مو

دوره کاشت مو، فرایندی است که در آن برخی موهای سر به قسمت‌هایی که مو ندارند پیوند داده می‌شوند و به عنوان موهای جدید رشد می‌کنند. اولین روش کاشت مو به طور رسمی در دهه ۱۹۳۰ توسط دکتر یابلوکوف (Dr. Yablokov) در روسیه انجام شد.

دوره کاشت مو در حال حاضر با استفاده از روش‌های پیشرفته‌تری از جمله روش کاشت مویFUE (Follicular Unit Extraction)، بهترین و کامل‌ترین شکل خود را به دست آورده است. در این روش، موهای سالم به صورت یک به یک با کمک دستگاه‌های خاص جدا شده و در نواحی سر که مو ندارند کاشته می‌شوند.

اگر بخواهیم بهترین و قدیمی ‎ترین دوره کاشت مو را در این بین پیدا کنیم بهتر است بدانیم که دوره کاشت مو، باید توسط پزشکان و متخصصان مجرب انجام شود تا جلوی هرگونه مشکلی از جمله خروج موهای کاشته شده، عفونت و خونریزی را بگیرند. تمام این نکات در مجتمع سلامت ایرانیان رعایت شده و و می‌توان آن را به عنوان یکی از بهترین و قدیمی‌ترین دوره کاشت مو به شمار آورد.

پشتیبانی دوره کاشت مو

پشتیبانی بعد از دوره کاشت مو، بخشی بسیار مهم و اساسی‎تر از روند یادگیری کاشت مو است. پس از انجام عمل کاشت مو، نکات و مواردی برای پزشکان و متخصصان  که کاشت مو را انجام می‌دهند به وجود می‌آید که او راهنمایی‌های نیاز داشته باشد.

بسته به نوع روش کاشت مو و نوع پوست و موهای بیمار، نکات ممکن است متفاوت باشد، اما به طور کلی پس از این که فرد کاشت مو را یاد گرفت سوال و نیازی مطرح می‌شود که از این پس اگر به مشکلی خوردم چه کنم؟

مجتمع سلامت ایرانیان این مشکل را به راحتی حل کرده و با درنظر گرفتن پشتیبانی بعد از دوره آموزشی کاشت مو، مراجعین خود را حمایت کرده و همچنان پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

عناوین نوشته

خبرخوان وبگرد