روشهای خانگی پاک کردن رنگ مو

روشهای خانگی پاک کردن رنگ مو

روش سریع و صحیح پاک کردن رنگ مو

در صورتی که رنگ موهایتان را دوست ندارید میتوانید با مراجعه به آرایشگاه یا روش های خانگی رنگ موهایتان  را پاک کنید. پاک کردن مو روی رنگ های فانتزی و رنگ های روشن و غیر دائمی خیلی سریعتر و بهتر جواب میدهد.

در صورتی که از رنگ موهایتان خسته شده باشید یا رنگ موهایتان به دلخواهتان نشده باشد ممکن است به دنبال روشی برای پاک کردن رنگ مو باشید.

پاک کردن رنگ مو برای رنگ ها فانتزی ، نیمه دائم و روشن خیلی بهتر جواب میدهد تا رنگ هایی که در تن رنگ های دائمی و تیره قرار میگیرند، پاک کردن رنگ موی تیره بیشتر باعث آسیب دیدن به ساقه مو میشود و رسیدن نتیجه دلخواهتان خیلی سخت است و بهتر است از آن صرف نظر کنید.

پاک کردن رنگ مو, برای پاک کردن رنگ مو از پوست, شامپوی پاک کردن رنگ مو

اصول پاک کردن رنگ مو

ساده ترین روش پاک کردن رنگ مو ، پاک کردن رنگ مو در آرایشگاه است که البته نیاز به مهارت دارد در غیر اینصورت میتواند آسیب جدی به موها وارد کرده و باعث سوختن و شکننده شدن موها شود.  برای پاک کردن رنگ مو از انواع ریموور مو  و دکلره استفاده میشود که البته در صورت نداشتن مهارت کافی میتوانند آسیب جدی به مو وارد کند.

درصد تیرگی رنگ ، زمانی که از رنگ کردن مو گذشته ، اندازه و جنس مو در نتیجه ای که از پاک کردن رنگ مو میگیرید، موثر است.

روش موثر جهت پاک کردن رنگ مو از پوست, پاک کردن رنگ مو شرابی, روشهای خانگی پاک کردن رنگ مو

پاک کردن رنگ مو در خانه

پاک کردن رنگ مو با دکلره

دکلره کردن مو به معنی بی رنگ کردن مو و رساندن رنگ مو به پایه نزدیک به سفید است. افرادی که میخواهند رنگ موی روشن داشته باشند باید در ابتدا از دکلره برای روشن کردن پایه مو خود استفاده کنند.

  آموزش براشینگ موهای کوتاه

ساده ترین و سریع ترین روش برای پاک کردن رنگ مو استفاده از دکلره است که بهتر است توسط یک فرد ماهر و آموزش دیده انجام شود تا دچار سوختگی مو و حساسیت پوستی نشوید.

برای پاک کردن رنگ مو از پوست, شامپوی پاک کردن رنگ مو, روش پاک کردن رنگ مو از موی دکلره شده

پاک کردن رنگ مو با مواد طبیعی در خانه

پاک کردن رنگ مو در خانه

روش های پاک کردن رنگ مو در خانه برای رنگ های نیمه دائمی نتیجه مطلوب تری دارند و شاید نیاز باشد برای رسیدن به نتیجه دلخواه چند بار از یک روش استفاده کنید. هر چه مدت کمتری از زمان رنگ کردن مو ، گذشته باشد، نتیجه بهتری میگیرید. روش های خانگی معمولا عوارض کمتری بر جای میگذارند.

پاک کردن رنگ مو با شامپو ضد شوره و جوش شیرین : شامپوهای ضد شوره معمولا قوی تر از شامپوهای معمولی هستند . جش شیرین هم یک مده پاک کننده و روشن کننده طبیعی است که معمولا برای پاک کردن لک ها استفاده میشود.

به مقدار مساوی شامپو ضد شوره و جوش شیرین را با هم مخلوط کنید. موها را خیس کنید و  این مخلوط را روی موها بمالید و 5 – 7 دقیقه صبر کنید تا این مخلوط به تارهای مو نفوذ کند و سپس موهایتان را آبکشی کنید. هنگام شستشو متوجه پاک شدن رنگ از روی موهایتان میشوی.

شامپو و مایع ظرفشویی : یک چهارم قاشق  مایع ظرفشویی را شامپو ضد شوره مخلوط نموده و موها را بشویید و سپس آبکشی کنید. بعد از استفاده حتما از یک نرم کننده عمیق استفاده کنید که از خشک شدن موها جلوگیری کنید.

پودر لباسشویی : چند بار شستشوی مو با پودر لباسشویی میتواند به پاک شدن رنگ مویتان کمک کند.  یک قاشق غذاخوری پودر لباسشویی را روی موهای خیس بکشید و موها را بشویید تا کف کند و سپس آبکشی کنید. نتیجه کار بعد از 3 روز مشخص میشود. حتما از ماسک موی آبرسان بعد از شستشو استفاده نمایید.

روش موثر جهت پاک کردن رنگ مو از پوست, پاک کردن رنگ مو شرابی, روشهای خانگی پاک کردن رنگ مو

پاک کردن رنگ مو با قرص ویتامین ث

  ست رنگ مرجانی: اصول ست کردن رنگ سال 2019 ست مرجانی

قرص ویتامین ث : اسید موجود در ویتامین ث باعث اکسید شدن رنگ میشود و گزینه ای مطمئن برای موهایی است که  رنگ تیره دارند. قرص های ویتامین ث را پودر کنید و با آب دغ حل نمایید تا خمیر شود. موهایتان را خیس کرده و این خمیر را روی موها بکشید و با کلاه رویشان را بپوشانید و بعد از یک ساعت موها را بشویید.

در روش دوم میتوانید پودر ویتامین ث را با شامپو ضد شوره خمیر کنید و سپس خمیر بدست آمده را روی موهای رنگ شده بکشید و بعد از یک ساعت موها را بشویید.

بهترین نتیجه از ویتامین ث را در فاصله 3 روز از رنگ کردن میگیرید و هرچه زمان طولانی تر باشد اثر آن کمتر خواهد شد.

پاک کردن رنگ مو با سرکه سفید : رنگ موها معمولا قلیایی هستند و اسیدیته سرکه سفید به پاک شدن رنگ ها کمک میکند. مقدار مساوی آب و سرکه سفید خالص را مخلوط کنید و سرتان را روی سینک بگیرید و تمام موها را به  این محلول آغشته کنید. به مدت 20 دقیقه موها را با کلاه بپوشانید و سپس آبکشی کنید. هنگام آبکشی متوجه رنگی شدن آب و خارج شدن رنگ از موها خواهید شد. زمانی که آب بی رنگ شد موها را شامپو بزنید و سپس از نرم کننده استفاده کنید.

پاک کردن رنگ مو, برای پاک کردن رنگ مو از پوست, شامپوی پاک کردن رنگ مو

پاک کردن رنگ مو در خانه

روغن نارگیل : موها را شامپو بزنید و با آب داغ بشویید و سپس مخلوطی از روغن نارگیل و آب داغ روی موهایتان بمالید و به مدت 1 ساعت موها را با کلاه بپوشایند و سپس با آب داغ آبکشی کنید.

  بهترین لامپ‌های ال ای دی ویترینی + راهنمای نورپردازی مغازه

در روش دوم میتونید موها را مرطوب کرده و روغن نارگیل را داغ کنید و روی موها بکشید و موها را با کلاه پوشانده و یک شب بگذارید بماند سپس موها را با آب داغ بشویید.

لیمو ترش : آب لیموترش تازه را روی موها بکشید و بعد از نیم ساعت با آب داغ  بشویید و سپس از نرم کننده استفاده کنید.

عناوین نوشته

خبرخوان وبگرد