تعمیر گوشی شیائومی پوکو ایکس 3 پرو

تعمیر گوشی شیائومی پوکو ایکس 3 پرو

تعمیر گوشی شیائومی پوکو ایکس 3 پرو با استفاده از قطعات اصلی این گوشی و با ضمانت برای شما انجام خواهد شد. تعمیرات گوشی شیائومی اگر بدست یک تکنسین با تجربه و با تجهیزات روز دنیا انجام شود می تواند عمر دوباره به گوشی شما دهد و همانند قبل و با کیفیت عالی کار کند.

چرا ما تعمیرات گوشی شیائومی پوکو ایکس 3 پرو شما را انجام دهیم؟

  1. از قطعات اصلی استفاده می کنیم.
  2. قطعات اصلی ما دارای ضمانت است.
  3. تعمیرات ما نیز دارای ضمانت می باشد.
  4. با تجهیزات بروز دنیا تعمیر می شود.
  5. توسط تکنسین های با سابقه تعمیر انجام می شود.    
  6. در سریع ترین زمان تعمیر می کنیم.

تعویض تاچ و ال سی دی موبایل شیائومی اصلی شرکتی

تاچ و ال سی دی از قطعات بسیار حساس یک گوشی هوشمند است که ممکن هست حتی با کوچکترین ضربه نیز آسیب ببیند. و کارکرد آن دچار اختلال شود که نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد. که ما با تجهیزات پیشرفته و بروز دنیا و با استفاده از قطعات اصلی این کار را برای شما انجام خواهیم داد و اگر نیاز به تعویض داشته باشد. با استفاده از قطعات اصلی و تضمین اصالت کالا و همچنین ضمانت یک ماهه برای شما این قطعه را تعویض خواهیم کرد.

تعمیر مشکل خاموشی گوشی شیائومی poco x3 pro با ضمانت

یکی از مشکلات رایج در این مدل از گوشی خاموش شدن ناگهانی این گوشی است. این مشکل در اکثر مواقع به سی پی یو این دستگاه مربوط است. که برای تعمیر این مورد می بایست تعمیرکار مهارت بالایی داشته باشد تا بتواند این قطعه را ریبال نماید تا مشکلات برطرف شود.

  تعمیر گوشی شیائومی پوکو ام 3 - poco m 3

تعویض باتری گوشی شیائومی پوکو ایکس 3 پرو اصلی

باتری گوشی یکی از قطعات مصرفی می‌باشد. که بعد حدودا دو سال نیاز به تعویض دارد باتری های تمامی گوشی ها در حال حاضر از جنس لیتیوم یونی ساخته می‌شوند. که از مواد شیمیایی هستند و شما هرچقدر هم به صورت صحیح از آنها استفاده کنید و شارژ و دشارژ شوند. بعد از حدودا دو سال اگر میخواهید عملکرد مطلوبی داشته باشند باید تعویض شود. باتری گوشی شیائومی در مرکز ما از جنس اصلی استفاده و تعویض می‌شود و دارای شش ماه کارانتی بی قید و شرط می‌باشد. در کمترین زمان این کار برای شما در مرکز ما توسط تکنسین ها انجام خواهد شد.

تعمیر مشکل شارژ گوشی شیائومی پوکو

تعمیر سوکت شارژ گوشی شیائومی یکی از تعمیراتی است که معمولا گوشی ها برای آن به تعمیرگاه ها مراجعه می‌کنند. به این دلیل که این قطعه مصرفی است و برا اثر مرور زمان و استفاده که هر روز گوشی به شارژر متصل می‌شود. این قطعه دچار مشکل می‌شود که می‌بایست تعویض شود. بعضی از مدل ها سوکت تعویض می‌شود. در بعضی از مدل ها می بایست به دلیل اینکه برد شارژ به کلی دچار آسیب شده است کامل برد شارژ تعویض شود. که حتما اگر بخواهید گوشی شما بعد از این تعمیر به درستی شارژ بگیرد حتما از قطعه اصلی استفاده شود.

تعمیرات مادربرد موبایل شیائومی پوکو ایکس 3 پرو

تعمیر مادربرد گوشی شیائومی پوکو ایکس 3 پرو به دلیل فناوری بکار برده شده در این دیوایس بسیار سخت و حساس می باشد. پس شما نباید گوشی خود را بدست هر تعمیرکاری بسپارید. برای تعمیر این گوشی تجهیزات روز دنیا بسیار حائز اهمیت است. تکنسینی که آموزش‌های لازم کار با این تجهیزات و همچنین دانش تعمیر این تلفن همراه را داشته باشد.

  تعمیرات گوشی شیائومی

تعمیر مشکل وای فای و بلوتوث

یکی از ایرادات رایج در گوشی هوشمند مشکل عدم روشن شدن وای فای و بلوتوث و یا ضعیف شدن آنتن آن است. در صورت روشن نشدن وای فای و بلوتوث در بیشتر مواقع باید آی سی مربوطه تعویض شود. ما برای اینکه کیفیت قبل را گوشی شما پس از تعمیر داشته باشد یک آی سی از روی مادربرد مشابه گوشی جایگزین خواهیم کرد.

در صورت روشن شدن و ضعیفی آنتن در بیشتر مواقع آنتن وای‌فای و بلوتوث دچار اختلال و آسیب شده است. با تعویض این قطعه مشکل موبایل شما برطرف می شود. اما گاهی نیز ما مشاهده کرده ایم که در صورت خرابی این آی‌سی نیز این مشکل به وجود آمده است. که با تعویض آی سی در کمترین زمان این مشکل را با ضمانت و بدون هیچ ریسکی برطرف می کنیم.

تعمیر و تعویض دوربین mi poco x3 pro

دوربین های گوشی شیائومی معمولا براثر ضربه خوردن فوکوس آن‌ها خراب شده و دچار لرزش می شود که باید تعویض شود. یا به دلیل آبخوردگی و مایعات و نفوذ آن در دوربین دچار تاری می شود که قابل تعمیر نیست و باید تعویض شود.

اگر شما دوربین اصلی و از روی گوشی نو باز نشده بر روی آن نصب نمایید دیگر کیفیت قبل را نخواهید داشت. ما برای شما دوربین اصلی از روی گوشی نو باز شده را با ضمانت برای گوشی شما نصب خواهیم کرد.

عناوین نوشته

خبرخوان وبگرد