آموزش براشینگ موهای کوتاه

آموزش براشینگ موهای کوتاه

براشینگ موهای کوتاه

براشینگ را می توان جزو کارهای روزانه دسته بندی کرد و همین طور نباید از یاد ببرید که حتما از اسپری موی ضد حرارتی و تقویت کننده مو استفاده کنید تا باعث شکستگی و ریزش موها نشوند.

برای براشینگ نخست موهای خود را (چنانچه رنگ شده است با شامپوی مخصوص و اگر نشده است با شامپوی معمولتان) بشویید، آنگاه از نرم کننده استفاده کنید. بعد از آن حتما اسپری محافظت در برابر حرارت را به همه موها زده و در صورت دوست داشتن از یک موس حجم دهنده و سبک هم استفاده کنید.

براشینگ موهای کوتاه, سشوار کشیدن موهای کوتاه, براشینگ مجلسی موی کوتاه

آموزش براشینگ موهای کوتاه

براشینگ موهای کوتاه

نخستین نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که میان فرم صورت و مدل براشینگ انتخابی هماهنگی وجود داشته باشد.

براشینگ موهای کوتاه خود انواع گوناگونی دارد که بستگی به مدل کوتاهی و حجم موهای شما دارد به طور مثال برای موهایی که کوتاه و کم حجم است باید ریشه موها را پوش دهید و قدری ژل مو به کف دست خود زده و به کف سر بخشی که پوش دادید ژل بزنید.

براشینگ موهای کوتاه, سشوار کشیدن موهای کوتاه, آموزش براشینگ موهای کوتاه

سشوار کشیدن موهای کوتاه

برای دادن حجم ریشه و یا از پودر یا اسپری حجم دهنده استفاده کنید و یا برای خوش حالت شدن موها و دوام آن از بیگودی خاردار استفاده کنید و پس از خنک شدن موهایتان بیگودی ها را باز کنید و به موها حالت دهید.

نوع سشوار کشیدن موهای کوتاه به این گونه است که برس انتخابی شما خیلی بزرگ نباشد و سایز برس انتخابی به حجم و اندازه مو بستگی دارد و درجه کشیدن برس برای سشوار کشیدن اول ۱۸۰ درجه به بالا عمود برپویت سرو بعد ۹۰ درجه می باشد تا ریشه و ساقه مو حالت بگیرند و حالت مو حجم بیشتری داشته باشد و انتهای مو(نوک مو)را چند بار با برس به رو یا به زیر که آن باز بستگی به مدل مو دارد سشوار میکشیم و در آخر از اسپری یا همان تافت برای فیکس کردن موها استفاده کنید.

براشینگ موهای کوتاه, سشوار کشیدن موهای کوتاه, آموزش براشینگ موهای کوتاه

براشینگ مجلسی موی کوتاه

  لامپ مهتابی چیست؟ + بررسی معایب و مزایا + انواع رنگ‌ها

دقت کنید که بهتر است موهای کوتاه را به گونه ای سشوار کنید که پف بیشتری داشته باشند تا موهایتان پرپشت تر به نظر برسند.

چنانچه دوست دارید موهایتان فردار شود می توانید با کمک فر کننده مو و سشوار موها را فر دهید این مدل آرایش مو جذابیت ویژه ای دارد و سبب می شود تا حالت موهای شما متفاوت تر از همیشه به چشم بیاید.

براشینگ موهای کوتاه, سشوار کشیدن موهای کوتاه,شیوه براشینگ موهای کوتاه

شیوه براشینگ موهای کوتاه

منبع: بانی مد

عناوین نوشته

خبرخوان وبگرد